Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zverokruh. Prečo sú jednotlivé znamenia v obľube?

Zverokruh. Prečo sú jednotlivé znamenia v obľube?
Zverokruh. Prečo sú jednotlivé znamenia v obľube? Foto: www.gettyimages.com

Možno sa dozviete, prečo ste si obľúbili práve toho svojho, alebo prečo on si zamiloval vás…

Každý si rád prečíta horoskop. Niekedy nám povie aj to, čo sme sami o sebe nevedeli… Napríklad váš partner. Prečo ho vlastne milujete? Naozaj to viete? Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo stretnutia s Rybami boli také krásne a s nasupeným Škorpiónom to nejako nešlo? Skúste si prečítať náš článok, možno sa dozviete, prečo je vám s partnerom dobre a prečo sa on cíti dobre s vami.

Baran je milovaný pre svoju vášnivosť

Nezávislí a impulzívni Barani spravidla vyžadujú život v ustavičnom pohybe. Iba v spojení s pohybom nachádzajú pokoj. Preto než sa rozhodnete žiť s Baranom, zamyslite sa, či ste schopní vydržať jeho tempo. Inak to dopadne žalostne.

Býk býva milovaný pre svoj úspech

Býkov milujeme pre ich vytrvalosť a preto, že sú kedykoľvek pripravení byť vodcami v akomkoľvek odvetví, v akejkoľvek oblasti života. Pri všetkých svojich veľkých výkonoch sú skromní a niekedy aj sentimentálni. Byť v spoločnosti Býka znamená istotu, že ste v spoľahlivých rukách.

Býci vedia rozmaznávať nielen sami seba, ale aj svojich blízkych, obklopujú seba i ich krásnymi vecami a príjemnými udalosťami. Hovorí sa o nich, že vedia zarábať aj utrácať. Máme ich radi pre ich dôkladnosť a presnosť.

Blíženci sú milovaní pre svoju múdrosť

Ak potrebujete vedľa seba človeka, ktorý vie prehovoriť, poobzerajte sa medzi Blíženci. Sú to dokonalí rozprávači. Avšak nie sú to žiadne klepne. Proste vedia krásne rozprávať pútavé historky zo života.

Konajú vždy bez predsudkov a vážia si prchavosť života. Celý ich život je krásny a určite aj veselý príbeh.

Raci sú milovaní pre svoju nepredvídateľnosť

Najvýstižnejšie Raky popíše výraz „predvídateľná nepredvídateľnosť“. Nikdy neviete určite, čo od nich môžete čakať, čo od nich môžete získať.

Ľudia zrodení v tomto znamení vynikajú nezávislým myslením a zdôraznenou individualitou.

Levy majú radi pre ich kúzlo

Levy vyžarujú energiu a sympatie. Sú ako prírodné magnety. Preto sa tak ľahko zoznamujú. Pridajte ešte ďalšiu vlastnosť ľudí zrodených v tomto znamení – ich ego, vyžadujúce ustavične nové a nové „veľké činy“.

Levy sú závislí od pozornosti okolia a občas sú ochotní urobiť čokoľvek, len aby ju získali. Napriek tomu sú však očarujúce. Milujte svojho Leva, nezabúdajte na jeho chúťky a potreby a on vám odpovie ohňostrojom vášne, lásky a veľkoleposti.

Panny sú milované pre svoj intelekt

Ak sa na svoju hlavu nemôžete tak celkom spoľahnúť, uprite svoju pozornosť na Panny. Bývajú to skvelí psychológovia a tí najmúdrejší priatelia, ktorých vôbec môžete nájsť. Sú schopné vyriešiť akýkoľvek problém, akúkoľvek úlohu vyžadujúcu intelektuálne úsilie. Majú obrovskú zásobu znalostí a múdrosti, sú logické a majú predstavivosť.

K riešeniu svojich i vašich problémov pristupujú Panny rozumne. Vždy sú ochotné vysúkať si rukávy a pustiť sa bez fňukania do práce. Ľudia zrodení v tomto znamení sú obvykle vytrvalí, tvrdohlaví a neboja sa žiadne výzvy. Sú pritom verní a lojálni a dokážu bojovať za tých, ktorých milujú.

Váhy sú milované pre svoju citlivosť

Ak hľadáte človeka, ktorý vás bude chápať do hĺbky duše, hľadajte niekoho, kto sa narodil v znamení Váh. Váhy sú veľmi citlivé. Neľutujú čas potrebný na to, aby vás dokonale spoznali. Niekedy je to až nepríjemné. Sú veľmi vnímavé. Ťažko pred nimi čokoľvek skryjete.

Budú vždy ochotné pomôcť a posúdiť s vami akýkoľvek filozofický alebo citový problém.

Škorpión je milovaný pre svoju záhadnosť

Títo ľudia sú obvykle milovaní pre „temnú stránku“ svojej osobnosti. Žiar ich kúzla vás spáli rýchlejšie, než si uvedomíte, čo sa stalo. Sú to ideálni partneri pre tých, ktorí hľadajú spletité vzťahy plné drám, vzletov a pádov. Život na hrane, podobný chôdzi po ostrie žiletky, priťahuje mnohé. Lenže nie každý je ochotný sa k tomu priznať. Ak ste na to pripravení, je pre vás Škorpión ideálny partner.

Škorpióni vynikajú silou, záhadnosťou, umením prekvapiť a rozpútať skutočné tornádo najrôznejších emócií. Časom si na to zvyknete; avšak po živote so Škorpiónom vám akýkoľvek iný partner bude pripadať ako beznádejný suchár.

Strelcov milujú, pretože sú dobrí

Pokiaľ sa vám páčia ľudia s vľúdnou povahou, hľadajte medzi Strelcami. Ľudia tohto znamenia sú vždy otvorení ak ostatným sa správajú s láskavosťou a láskou. Sú veľmi radi, keď sa im dôveruje.

Problémom môže byť iba to, že si musia neustále niečo dokazovať. Nedokážu žiť bez výzvy. Život s nimi preto nebude ani tichý, ani pokojný, ani bezstarostný.

Kozorožci sú milovaní pre ticho

Strelec je ideálny druh do života. Nikdy neprepadá hystérii, zúfalstvu ani panike. Je mu vrodená pevnosť. Keď sa už rozhodne niečo obhajovať, znamená to, že to má pre neho veľký význam. Nenadáva a tiež nič neskrýva. Len sa neotvorí každému, kto príde.

Je snáď niečo viac sexy, než pokojná sebaistota Kozorožca? Pritom musíme mať na pamäti, že Kozorožec je vášnivý milenec, schopný prinášať skutočnú rozkoš. Neklaďme si otázku, či títo kliďasové sú rovnakými kliďasmi, keď sa zhasne.

Vo svete Kozorožcov nemá miesto ani nenávisť, ani zloba. Buďte však opatrní. Ak sa Kozorožca skutočne citeľne dotknete, odpovie tým najmenej očakávaným spôsobom.

Vodnár je milovaný pre svoju bezprostrednosť

Zrodenci znamenia Vodnára nikdy neusilujú byť niekým iným, než kým sú. Nevedia chytračiť, nikdy sa neponižujú a tiež neskrývajú svoje city. Vodnári sú úprimní, to je ich hlavný povahový rys. Inak môžu rôzni: veselí, smutní, nedbalí alebo pedanti, ale nikdy nebudú podlízať šéfovi a nadriadeným. Preto sú tiež v obľube.

Pokiaľ vám Vodnár pomáha, potom si vás naozaj váži a má vás rád.

Ryby sú obľúbené pre svoju pružnosť

Ryby sú pružné. Nikdy neodmietnu sľubný večierok alebo zábavnú cestu len preto, že to neplánovali. Ľahko sa nadchnú. Sú to zvyčajne ľudia veku neprimerane múdri. Ich záujem nesmiete nikdy ignorovať, inak pôjdu do útoku presne v tej chvíli, keď to budete najmenej čakať.

Žiť s rybami je dokonalá radosť. Vedia hájiť rodinné záujmy, pritom však nerobia zo života tupú rutinu v štýle „domov-práca-domov“. Sú vždy ochotné ku každému bláznovstvu. Držte sa Rýb a nebudete sa nikdy nudiť ani nariekať!

Zdroj: astroplus.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 17. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.