Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Znamenia zverokruhu, ktoré radi míňajú peniaze. Patrí medzi nich aj to vaše?

Znamenia zverokruhu, ktoré radi míňajú peniaze
Znamenia zverokruhu, ktoré radi míňajú peniaze. Patrí medzi nich aj to vaše? Foto: www.gettyimages.com

Peniaze sú určujúce a pre život sú veľmi dôležité, platíte s nimi nájom, jedlo a všetky ďalšie výdavky. Utrácanie je fajn vec, ale niekedy je tiež dobré si šetriť na niektoré z daždivých dní. Sú však ľudia, ktorí veľmi radi míňajú peniaze. Zistite, podľa horoskopu, ktorá znamenia radi míňajú peniaze.

Znamenie zverokruhu, ktoré radi míňajú peniaze

Kto by nemiloval pocit ísť do obchodu a kúpiť si čokoľvek, čo vidí. Utrácanie je fajn vec, ale musí na to byť aj určitý finančný obnos. Niektoré znamenia zverokruhu sú šetrné a snažia sa myslieť na to, že môžu prísť nepríjemné dni, kedy bude potrebná každá koruna. Iné znamenia naopak žijú prítomnosťou a tým, čo práve aktuálne je. A minúť peniaze pre nich nie je žiadny problém. Aké znamenia rada míňa peniaze?

Lev

Okázalosť, láska k všetkému luxusu a lepším veciam sú pre Levy číslom jedna. Milujú, keď si môžu v živote robiť presne to, čo sami chcú a nehľadieť na cenovky. Veľmi radi míňajú peniaze a obklopujú sa dobrými a peknými vecami. Nie sú príliš šetrní, radi si užívajú život a nemyslia na ďalší deň. Sú prirodzení vodcovia, túžia po uznaní a obdive. Okázalé nákupy, luxusné dovolenky a extravagantné zážitky sú presne to, čo ich definuje. Sú radi stredobodom pozornosti a ľudia obvykle priťahujú množstvo luxusu.

Váhy

Sú veľmi bohémsky založené znamenia. Ich obľuba v pekných veciach a zážitkoch je presne to, čo im umožňuje utrácať peniaze. Ich prirodzenosť je veľmi drahá. Chcú si kúpiť všetko, čo vidia a často nehľadia na cenu. Veľakrát ani nepremýšľajú nad tým, či budú veci na úžitok. Konajú veľmi impulzívne a mnohokrát neriešia, že bude nejaké zajtra. Drahé autá, kvalitné hodinky, dobré jedlo, pitie. To sú pôžitky, ktoré si vedia dopriať. Nákupy sú ich hlavným koníčkom, radi sa rozmaznávajú.

Býk

Býci sú znamenia, ktoré veľmi rado oceňuje krásu. Majú radi svoje pohodlie a je pre nich veľmi dôležité vedieť si dopriať. Láska k luxusu je u nich viac než známa a majú sklony k márnotratnosti. Sú na svete, aby si dopriali všetko, čo ponúka, bez ohľadu na to, či sa ich konto blíži k nule. Radosť z toho, že sa sami rozmaznávajú a obklopujú hmotnými statkami je nesmierna. Cítia sa skvele, keď si môžu kúpiť niečo nové alebo si dať v reštaurácii to najluxusnejšie jedlo na jedálnom lístku. Kladú dôraz na kvalitu a hodnotu vecí.

Kozorožec

Ide o znamenie, ktoré je veľmi rozhadzovačné a vie to o sebe. Utráca rado peniaze, ale častejšie za druhých ako za seba. Sami sebe radi občas niečo kúpia, ale oveľa radšej míňajú peniaze za svojich blízkych. Robí im veľmi dobre, keď majú druhí radosť, sú nadšení a chvália a ďakujú im. To je pre Kozorožcov hotová slasť. Vie minúť veľa peňazí a mnohokrát ani nemajú jasnú predstavu o tom, koľko a kedy minú. Jednoducho len platí a platí a nerieši, koľko čo stojí. Nesledujú svoje účty a preto ich niekedy prekvapia, keď na ňom majú nulu.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 20. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.