Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nikdy neignorujte tieto znamenia. Anjel strážny vás varuje pred nebezpečenstvom

Anjel strážny
Nikdy neignorujte tieto znamenia. Anjel strážny vás varuje pred nebezpečenstvom Foto: www.gettyimages.com

Anjeli strážni sú oveľa štedrejší, než si myslíme. Strážia a chránia nás oveľa častejšie, než sa zdá. Pomáhajú pochopiť, čo sa deje, a varujú pred nebezpečenstvom. Iba ak chcete správne dešifrovať ich správy, mali by ste vedieť, ako s nimi správne komunikovať. 9 znamení, že sa vás anjel strážny snaží varovať pred nebezpečenstvom.

Neobvyklá vôňa

Keď sa stane niečo zlé (a vy si to nevšimnete), anjel strážny vám to dá vedieť. Napríklad v oblasti, kde bývate, došlo k požiaru a vy ste sa o ňom dozvedeli až po návrate z práce. Ale anjel strážny je vždy pripravený. Dá vám to vedieť napríklad tým, že ucíti niečo horľavé. Tento zápach sa objaví doslova z ničoho pár minút pred požiarom. Nevšímame si také veci, ale niekedy také znamenia naznačujú niečo naozaj dôležité.

Veci, ktoré nie sú na mieste

Niekedy sa veci nedejú len tak. Napríklad kľúče od auta nenájdete na obvyklom mieste a vyhnete sa tak nehode na ceste do práce. Pravdepodobne sa stihnete dostať do práce a ani nebudete vedieť, že keby ste opustili byt o pár minút skôr, mali by ste nehodu.

Spomienky, ktoré vás začnú prenasledovať

Niekedy začneme robiť to, čo sme robili v minulosti. Vôbec pritom nepremýšľame o dôsledkoch. Ak sa to stane, náš anjel strážny nám môže poslať nejaké spomienky, ktoré sme už zabudli. Je to jednoduchá pripomienka nebezpečenstva, ktorému sa znovu vystavujeme. Niekedy anjel strážny vysiela negatívne myšlienky alebo nás núti o niečom pochybovať. Nerobí to preto, aby ublížil, chce, aby sme sa znova zamysleli. Je možné, že sa nás snažia ochrániť pred nebezpečným, bolestivým zážitkom.

Sny

Počas spánku s nami môže anjel strážny komunikovať zmysluplnejšie. Dokáže varovať alebo ukázať, čo sa vo vašom živote stane. Nikdy neignorujte to, čo ste videli vo sne. Sny sú skutočnejšie, než sa zdajú.

Silné emócie

Tým, že nám pošle jasné, silné emócie, sa nám anjel strážny môže pokúsiť oznámiť, čo sa stane v našom živote. Ak ste napríklad blízko niekoho, kto vám chce ublížiť, môžete sa cítiť neisto. Také príznaky by nemali byť ignorované.

Deja vu

Môžete mať pocit, že ste boli v podobnej situácii alebo na podobnom mieste. Anjel strážny sa vás teda snaží upozorniť na určité veci.

Elektrické problémy (blikajúce svetlá..)

Pokiaľ si ich všimnete, neignorujte ich. Často sa také znamenia kombinujú s inými znameniami. Počúvajte, čo hovorí váš anjel strážny.

Zvláštne stretnutie

Niekedy, aby nás prinútil spomaliť, anjel strážny požiada o pomoc iných ľudí. Môžete sa s niekým stretnúť a porozprávať sa. Prirodzene sa budete zdržiavať a budete otrávení. Až neskôr si uvedomíte, že keby vás človek nezadržal, mohlo by sa vám stať niečo nepríjemné. Takéto prípady sa stávajú častejšie, než si myslíte.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 22. októbra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.