Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Anjel strážny podľa znamenia zverokruhu: Koho ochraňuje Rafael, Zadkiel či Michael?

Anjel strážny podľa znamenia zverokruhu
Anjel strážny podľa znamenia zverokruhu: Koho ochraňuje Rafael, Zadkiel či Michael? Foto: www.gettyimages.com

Keď sa narodíme, všetci máme určitých anjelov, ktorí nás chránia a sprevádzajú našimi životmi. To, aký anjel chráni práve vás, určuje vaše znamenie horoskopu. Zistite, ktorý anjel je ten váš a čo vám prináša do života.

Baran (21.3. – 19.4.)

Baranov chráni anjel Kamael. Ten je charakterizovaný ľahkou a radostnou energiou. Podporuje rozvoj osobnej kreativity a zvyšuje pracovné a tvorivé výkony. Je skvelým sprievodcom a poradcom v oblasti partnerských vzťahov. Baranom pomáha lepšie pochopiť lásku a riešiť problémy v partnerských vzťahoch. Jeho pôsobenie prispieva harmonizácii ako v rodinnej, tak v pracovnej a priateľskej sfére.

Býk (20.4. – 20.5.)

Anjel menom Hagiel pomáha Býkom uvoľniť stres a harmonizovať energetické toky v tele, najmä v oblasti čakier. Energetický vplyv tohto anjela má schopnosť narúšať negatívne vzorce správania, čo vedie k osobnému rastu a posilneniu pozitívneho pohľadu na život a svet. Podporuje lásku medzi ľuďmi, najmä v partnerských vzťahoch, poskytuje pomoc zamilovaným jedincom a tým, ktorí hľadajú kvalitný vzťah a životného partnera.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Blíženci nad sebou majú anjela Rafaela. Ten zohráva zásadnú úlohu pri liečení, regenerácii a obnove ľudského zdravia. Jeho energia je jemná, posilňujúca a prispieva k odstráneniu psychických blokov, negatívnych emócií a depresií. Naladenie na jeho energiu urýchľuje proces uzdravenia, pričom prispieva k celkovej pohode ako v psychickej, tak aj fyzickej rovine.

Rak (22.6. – 22.7.)

Energia anjela Gabriela, ktorý chráni Rakov, je silná a podporujúca pri plnení životných cieľov. Ide o posla, ktorý učí o radosti, pohybe a oživení. Jeho energia je prítomná na každom mieste, kde dochádza k rastu a premenám. Učia Rakov naladiť sa na pozitívne vibrácie a prebúdza v nich odvahu a schopnosť riešiť problémy, ktorým sa dlhodobo vyhýbali.

Lev (23.7. – 22.8.)

Toto znamenie chráni anjel Michael, jeden z najznámejších anjelov. Ide o silného bojovníka proti silám temna a zla. Jeho poslaním je pomáhať ľuďom v prekonávaní náročných skúšok av boji s negatívnymi vplyvmi. Tento anjel podporuje uvedomenie a snahu vyrovnať sa s negativitou a zbaviť sa zlých vlastností. Vibrácie tohto anjela poskytujú Levom silu byť odvážnejší.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ochrannú silu Pannám dáva anjel Hamaliel. Ten je spájaný s energetickými aspektmi a pomocou v oblasti umeleckej tvorby, kreativity a inšpirácie. Je vnímaný ako anjel, ktorý podporuje rozvoj tvorivých schopností a umožňuje prekonávať prekážky.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Ľudí narodených vo Váhach má na starosti anjel Zuriel. Ten ich učí pochopiť, čo je v živote naozaj dôležité. Práve Zuriel radí nerozhodným Váham ako sa správne rozhodnúť. Poskytuje ochranu a podporu v oblasti spravodlivosti. Pomáha Váham nájsť rovnováhu medzi dobrom a zlom. Často je tiež spájaný s energiou prosperity a hojnosti, čo znamená, že niektorí veria, že im Zuriel môže práve tieto veci priniesť do života.

Škorpión (23.10. – 21.11.)

Škorpióny chráni anjel Asrael. Škorpiónom pomáha porozumieť svojej vlastnej duši. Prispieva k vnútornej premene a transformácii jedinca. Usiluje sa o šírenie tolerancie a porozumenia voči druhým a je schopný obnoviť vzťahy, v ktorých by ostatní stratili všetku nádej. Jeho energiu môžeme zamerať na moment, kedy je nevyhnutné uzmieriť znepriatelené strany. Tento anjel je skrátka poslom mieru a diplomacie.

Strelec (22.11. – 21.12)

Pre Strelca je tu anjel Zadkiel. Tento anjel smeruje človeka k uvedomeniu si spojenia medzi duchovným a hmotným svetom. Je spojený nielen so sférou ľudskou, ale aj s ríšou zvierat a rastlín. Vibrácie tohto anjela prispievajú k ustanoveniam spravodlivosti a dodržiavaniu vyšších univerzálnych zákonov. Pri rozvoji duše a ducha zohráva úlohu „strážca a učiteľa kozmických zákonov“.

Kozorožec (22.12. – 19.1.)

Anjel menom Kassiel je ten, ktorý ochraňuje Kozorožcov. Prejavuje sa, keď Kozorožci čelia náročným životným výzvam a problémom. Táto energia pomáha pri prekonávaní procesov, počas ktorých prechádzajú ľudia rastom a uvedomujú si skutočné hodnoty. Avšak tieto životné lekcie môžu byť náročné. V prípade neistoty sa môžu Kozorožci k tomuto anjelovi obrátiť, aby im pomohol nasmerovať kroky správnym smerom.

Vodnár (20.1. – 18.2.)

Vodnára má pod ochranou anjel Uriel. Tento anjel napomáha vytvárať materiálne a hmotné prvky. V prípade rôznych katastrof a nešťastia sa jeho „anjelská energia“ angažuje v obnovení poriadku. Poskytuje podporu tým, ktorí pracujú v oblasti zdravotníctva, výskumníkom a vedcom. Tým, ktorí si to zaslúžia, uľahčuje získavanie materiálneho bohatstva.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Ryby ochraňuje anjel Asariel. Ten napomáha prehlbovaniu intuície a rozvoju schopnosti predvídania. Jeho schopnosť spočíva v asistencii pri rozlišovaní medzi pozitívnymi a negatívnymi duchovnými vplyvmi. Ako duchovný učiteľ vedie tých, ktorí sa na neho naladia, k pravde, láske a nezištnej pomoci druhým. Jeho vibrácie nepripúšťajú žiadnu lož alebo polopravdu.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 17. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.